Program do fakturowania online

W wielu przedsiębiorstwach konieczne jest korzystanie z dobrze dobranego oprogramowania. Jednym z nich jest program do wystawiania faktur, który niezwykle dobrze sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie tego typu dokumentów wystawia się dość dużo.

Darmowy czy płatny?

Dzisiaj na rynku jest bardzo wiele programów, których zadaniem jest pomagać w szybkim i bezbłędnym wystawianiu faktur. Do wyboru są bezpłatne wersje a także wiele płatnych, wybór zależy przede wszystkim od zainteresowanego nimi klienta. Bezpłatne programy najczęściej mają mocno ograniczone możliwości, dlatego też nie w każdym przedsiębiorstwie dobrze się sprawdzają. Bywa, że firmy trudniące się wykonywaniem oprogramowania dają szansę zwiększenia funkcjonalności programów darmowych poprzez dokupienie opcji dodatkowych. Jednak bardzo dużo przedsiębiorstw decyduje się od razu na komercyjne wersje programów do fakturowania, uznając że oferują one nie tylko więcej możliwości, ale też mają znacznie lepsze wsparcie techniczne a także dostarczane na czas aktualizacje.

Program na indywidualne zamówienie

Znacznie częściej programy do wystawiania faktur wykonywane są na indywidualne zamówienie przedsiębiorstw. W takiej sytuacji zazwyczaj istotnym czynnikiem jest to, aby był on jak najlepiej zintegrowany z oprogramowaniem magazynu i sprzedażowym konkretnej firmy, co umożliwia bezproblemowe aktualizowanie stanu produktów w trakcie wystawiania dokumentu. Dzisiaj koszty związane z realizowaniem takiego oprogramowania na indywidualne zamówienie są bardzo niskie, ze względu na rosnącą liczbę firm, które się tym zajmują.

Jakie funkcje musi mieć program do faktur

Dobre oprogramowanie do fakturowania musi posiadać kilka funkcji, które umożliwiają korzystanie z niego bez problemów. W pierwszej kolejności powinien zapamiętywać dane kontrahentów, dla których drukowane są dokumenty. Dzięki temu można uzupełnić miejsca wyszukując klienta po numerze NIP, adresie czy nazwisku. Dobrze, jeśli daje także możliwość podglądu wszystkich dokumentów wystawionych dla konkretnego klienta. Obecnie także istotną funkcją jest to, aby program umożliwiał bezproblemowe archiwizowanie informacji, zgodnie z aktualnie panującymi przepisami w zakresie danych osobowych.

SzybkaFaktura to portal, za sprawą którego kierowanie firmą i obowiązki związane z tym faktem nie będą już stanowić problemu! System informatyczny, z którego za pośrednictwem portalu mogą Państwo skorzystać to rozwiązanie, którego celem jest zaproponowanie fachowego wsparcia zarówno dla właścicieli firm niezależnie od branży i skali działalności. W programie oferowane są przydatne i bardzo łatwe w obsłudze funkcje dopasowane do potrzeb, ale również wymagań właścicieli małych i dużych firm działających w różnych sektorach, a także biur rachunkowych.

szybkafaktura

Leave a comment

Your email address will not be published.


*